Reklama

O Lukow24

Lukow24 – pierwsze, a zarazem jedyne niezależne media obywatelskie w Łukowie, oraz w powiecie Łukowskim. Piszemy o różnych tematach min: polityka, sport, kultura, sztuka, kino, wydarzenia, informacje, wypadki drogowe, zdarzenia powiatowe i wiele innych ciekawych zagadnień.

Piszemy dla Was od 2008r, wcześniej istnieliśmy w internecie pod nazwa lukow24.com (domena funkcjonuje do dziś) natomiast w socjalmediach istniejemy od 2011r i piszemy o tym co ważne w Łukowie, oraz w powiecie Łukowskim.

Nasz Facebook powstał w 2011, gdzie obserwuje nas ponad 15 tyś użytkowników. Nasze wiadomości często były cytowane w mediach ogólnokrajowych w tym w telewizji i prasie. Jako ciekawostkę można dodać, że post, który wygenerował największy zasięg dotarł do prawie 10 milionów ludzi.

Po dłuższej działalności wdrożyliśmy w 2020r. stronę internetową z portalowym designem, pod adresem lukow24.info ( z którego korzystamy do dziś)

W 2021r. pracowaliśmy intensywnie poszerzając zasięgi i budując nowy portal, który ostatecznie został wdrożony na początku 2022r.

Ostatnie zmiany lukow24.info z 2022r. dotyczą rozbudowy portalu do najbardziej nowoczesnej platformy informacyjnej w regionie – i w takiej formie istniejmy do dziś.

Aktualnie odwiedza nas bardzo dużo użytkowników generując ok 100 000 odsłon w skali miesiąca – co świadczy o tym, że nasza praca przynosi wymierne korzyści. Nasze konto na fb jest bardzo chętnie odwiedzane, posty komentowane i udstępniane, na instagramie posiadamy największe i najbardziej poczytne konto w regionie, specjalnie wychodząc na przeciw młodym ludziom założyliśmy również konto na TikToku – gdzie nasze filmy wygenerowały ponad 100 000 obejrzeń 

Z wyrazami szacunku dla wszystkich naszych czytelnikóww:

Redakcja Lukow24.pl

 

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.