Wspaniałe wiadomości z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie! Sukcesy uczniów na Ogólnopolskich Olimpiadach Logistycznej i Spedycyjno-Logistycznej to zasługa ich ciężkiej pracy, talentu oraz zaangażowania nauczycieli.
Pięciu uczniom Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie udało się uzyskać tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu z Wrocławia.Oprócz nagród rzeczowych uczniowie mają zagwarantowane 100% punktów z części pisemnej egzaminu zawodowego.

Z pewnością taka forma rywalizacji pozwala na rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów oraz stanowi motywację do dalszej nauki. Gratulujemy pięciu finalistom Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej oraz Kacprowi Pirógowi, który zdobył miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.
Życzymy im dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celów. Oby każdy kolejny rok szkolny był równie owocny dla logistyków z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie!