Tragiczny finał interwencji w Marianowie – Strażacy wyważyli drzwi, nie udało się uratować mężczyzny
W środę, 4 grudnia, o godzinie 10:10 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pilnej potrzebie interwencji w jednym z domów w Marianowie, gmina Wojcieszków. Zgłoszenie, przekazane za pośrednictwem numeru 112, dotyczyło starszego mężczyzny, z którym od pewnego czasu nie było kontaktu.
Przeczytaj: W pożarze doszczętnie spłonął bus – zdjęcia.
Szybka reakcja służb ratunkowych
Na miejsce zdarzenia skierowano zastępy straży pożarnej z OSP Wojcieszków, OSP Wola Bystrzycka oraz PSP Łuków. Strażacy, po przybyciu na miejsce, wyważyli drzwi do budynku, w którym przebywał mężczyzna.
Jednocześnie na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji. Ratownicy natychmiast rozpoczęli reanimację poszkodowanego, starając się przywrócić jego czynności życiowe.
Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować
Pomimo szybkich działań ratunkowych i pełnej mobilizacji wszystkich służb, nie udało się uratować życia starszego mieszkańca.
Dalsze czynności wyjaśniające
Na miejscu zdarzenia prowadzone są działania mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Służby apelują o sąsiedzką czujność, szczególnie wobec osób starszych i samotnych, aby w porę reagować na niepokojące sytuacje.