POLICJANCI ZNALEŹLI NARKOTYKI I KRADZIONE ELEKTRONARZĘDZIA W DOMU 25-LATKA❗️

Noc w policyjnej celi spędził 25-latek, którego dom przeszukali policjanci. W łóżku, w pościeli zawinięta był haszysz, a w jednym z pokoi schowane były skradzione w sąsiednim powiecie elektronarzędzia. Młodzieniec już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, a wkrótce usłyszy zarzuty za paserstwo.

Łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dowiedzieli się, że młody mieszkaniec naszego miasta może mieć w swoim domu narkotyki. Informacja o narkotykach u młodzieńca „zbiegła się” z informacją kryminalnych z Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci z sąsiedniego powiatu, że ten młody mężczyzna może też mieć związek z kradzieżami, do jakich dochodziło ostatnio na ich terenie. W minionym tygodniu policjanci z Łukowa i Międzyrzeca Podlaskiego weszli do domu 25-letniego łukowianina. Zaskoczony widokiem mundurowych młody mężczyzna mówił, że nie ma żadnych narkotyków, ani też nie ma nic wspólnego z kradzieżami na terenie sąsiedniego powiatu. Funkcjonariusze nie uwierzyli w zapewnienia młodzieńca i przeszukali jego mieszkanie. W łóżku 25-latka łukowscy policjanci znaleźli zawiniętą w pościel brązowo-brunatną bryłę. Po sprawdzeniu okazało się, że było to prawie 130 gramów haszyszu.

Natomiast kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego znaleźli w domu 25-latka, kradzione na terenie Międzyrzeca Podlaskiego elektronarzędzia.

Młodzieniec noc spędził w policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Wkrótce 25-latek usłyszy też w Międzyrzecu Podlaskim zarzuty za paserstwo.

*Źródło KPP Łuków*